Galeria

Zobacz także

Martin

Martin Professional, duński producent m.in. oświetlenia inteligentnego oraz sterowników.

MAC 700 Profile

MAC 700 Profile jest niedużą głową o niespotykanej w swojej klasie wszechstronności, efektywności i niezawodności.

MAC 700 Wash

MAC 700 Wash to silna i niezawodna głowa typu wash w swojej klasie. Wytwarza czysty, równy strumień o miękkich brzegach. Posiada zmotoryzowany zoom, mieszanie barw CMY oraz indeksowany/obracalny owalizator strumienia.

G-Profile

Bazująca na konstrukcji G-Spot ruchoma głowa z nożami profilującymi, źródłem LED RGBY dużej mocy i szczelnością IP65.

Teatr Kamienica w Warszawie

Rodzaj realizacji:

Miejsce realizacji:

Teatr Kamienica to wyjątkowa instytucja mieszcząca się w zabytkowej, secesyjnej kamienicy przy Al. Solidarności w Warszawie. W założeniu jego twórców, Emiliana Kamińskiego i jego żony Justyny Sieńczyłło, ma realizować ideę „teatru towarzyskiego”, gdzie artyści spotykają się z widzami po spektaklu w teatralnej kawiarence. Repertuar jest z jednej strony warszawski, pasujący do charakteru budynku z 1910 r., a z drugiej strony współczesny i komediowy.

Teatr zajmuje powierzchnię 1800 metrów kwadratowych i posiada trzy sceny: Oficyna (na 350 osób), Parter (na 130 osób) i Piwnica Warsza (na około 80 osób). Ta ostatnia jest sceną kabaretową, gdzie występy można oglądać przy stoliku przy lampce wina.

Otwarcie Teatru miało miejsce 27 marca 2009 roku.

W 2009 i 2010 roku firma LTT dostarczyła dla Teatru Kamienica kompletny park oświetleniowy. Składały się na niego między innymi regulatory, system sterowania oparty na konsolecie Compulite Dlite oraz różnego rodzaju reflektory zarówno klasyczne, jak i inteligentne.

Dostarczono między innymi ruchome głowy firmy Martin – MAC 301.