Galeria

Zobacz także

Vector Blue

Vector Blue jest mniejszym wariantem Vector Red przeznaczony do rozbudowanych systemów sterowania oświetleniem konwencjonalnym i zautomatyzowanym.

Serwery i playery

Podstawowe urządzenia systemu Pandoras Box. Zaawansowany sprzęt z oprogramowaniem, dający wysoką wydajność pracy z multimediami w czasie rzeczywistym.

Teatr Lalki i Aktora w Opolu

Rodzaj realizacji:

Miejsce realizacji:

Historia Teatru Lalki i Aktora w Opolu sięga roku 1937. Jego twórca, Alojzy Smolka, przez wiele lat wystawiał przedstawienia lalkowe na różnych scenach, kładąc nacisk przede wszystkim na polską dramaturgię. Teatr Lalek był początkowo częścią Teatru Dramatycznego, od 1993 roku stał się osobną instytucją.

W 2008 roku firma LTT, w związku z powstaniem nowego budynku – sceny kameralnej, wykonała w Teatrze Lalki i Aktora realizację polegającą na dostawie, instalacji i uruchomieniu systemu oświetlenia oraz przeszkoleniu obsługi.

Do sterowania systemem użyto dwóch konsolet Compulite Vector Blue. Zainstalowano także 96 dimmerów Compulite.

Na system składały się urządzania firm Martin, Pulsar, Selecon, Compulite, Christie i Coolux. Wykorzystano między innymi ruchome głowy Martin MAC 700, reflektory Pulsar ChromaFlood 200, projektor Christie DW6K i media serwer Coolux.