Galeria

Zobacz także

CompuPack

Compulite oferuje niezawodny i przystępny cenowo dimmer cyfrowy w obudowie rack 19". Jest on oparty o zaawansowany 32-bitowy cyfrowy procesor sygnału (DSP) i daje wysokiej jakości regulację dla instalacji stałych oraz mobilnych.

Vector Violet

Modele Violet w serii Vector wykorzystują najnowsze osiągnięcia w miniaturyzacji podzespołów komputerowych. Vector Violet jest podstawową wersją serii Violet z dwoma wyjściami wideo.

Teatr Lalki i Aktora w Opolu

LTT dostarczyło i uruchomiło system oświetleniowy składający się z urządzeń firm Martin, Pulsar, Selecon, Compulite, Christie i Coolux.

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej

W latach 2010 i 2011 LTT przeprowadziło realizacje w zabytkowych budynkach SCEK-u na warszawskim Starym Mieście.

Teatr Lalkowy Baj w Warszawie

Rodzaj realizacji:

Miejsce realizacji:

Mieszczący się w starej kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 28 na Warszawskiej Pradze Teatr Lalkowy Baj to najstarszy teatr lalkowy dla dzieci w Polsce. Został założony w 1928 roku, a jego dorobek artystyczny obejmuje już ponad 150 premier.

System sterowania oświetleniem

W grudniu 2011 roku firma LTT wykonała w Teatrze Baj realizację polegającą na dostarczeniu, zainstalowaniu i uruchomieniu systemu sterowania oświetleniem.

Na system złożyły się 72 obwody regulowane i 6 obwodów nieregulowanych. Jako dimmerów w obwodach regulowanych użyto sześciu dwunastokanałowych regulatorów CompuPack firmy CompuLite o mocy do 2.5 KW na kanał; obwody nieregulowane podłączono do urządzenia CompuPack z sześcioma kanałami po 5 KW.

Sprzętem oświetleniowym podłączonym do obwodów steruje konsoleta Vector Violet firmy Compulite podłączona do zewnętrznego monitora.

Cały system sterujący zastosowany w teatrze jest przygotowany do wdrożenia protokołu sterowania Ethernet.