Zobacz także

G-Spot

Nowoczesna i wszechstronna ruchoma głowa typu spot ze źródłem LED RGBY dużej mocy, o wydajności urządzeń wyładowczych 800-1700W. Jako pierwsza na świecie ma szczelność IP65.

X-5

Nowoczesny stroboskop z białymi źródłami LED. Znakomicie imituje efekty i tryb pracy klasycznego urządzenia ksenonowego, eliminując potrzebę dostosowywania gotowych spektaklów.

P-5 (seria)

Silne, wszechstronne naświetlacze LED, które sprawdzą się w oświetleniu scenicznym, studyjnym oraz architekturze.

Q-7 (seria)

Seria silnych, wszechstronny naświetlaczy LED do wszechstronnego użycia jako szeroki naświetlacz, blinder oraz stroboskop. Model z tej serii zdobył nagrodę PIPA 2015.

XC-5

Nowoczesny stroboskop ze źródłami LED RGB. Znakomicie imituje efekty klasycznego urządzenia ksenonowego, wzbogacając je pełną swobodą mieszania kolorów.

LB-100

Kulki ze źródłami LED RGB, łączone w łańcuchy o gęstości 120 mm. Przeznaczone głównie do tworzenia kurtyn efektowych, a dodatkowo umożliwiają niemal dowolne inne aranżacje.

SixPack

Unikalny naświetlacz liniowy typu blinder ze źródłami LED RGBA, indywidualnie sterowanymi pikselami, oraz możliwością imitacji działania lamp halogenowych.

Quadra Outdoor

Panele LED z uniwersalną ramą i wymiennymi modułami. Dostępne są różne gęstości pikseli, od 3.9 do 10.4 mm. Panele przeznaczone do pracy scenicznej i instalacji tymczasowych na zewnatrz.

LTT wyłącznym dystrybutorem SGM w Polsce

Firma LTT włącza do swojej oferty produkty jednego z najbardziej obiecujących producentów urządzeń LED na rynku.

Dlaczego SGM?

Oświetlenie to dziedzina, która podlega ciągłym zmianom, ze względu na dynamiczny rozwój technologii i potrzeby Klientów. Najbliższa przyszłość należy niewątpliwie do urządzeń LED – źródeł niezawodnych, wydajnych, zapewniających efektywne mieszanie barw; dlatego LTT poszukiwało partnera, który ma najbardziej innowacyjne rozwiązania w tej technologii. Według naszej opinii taką firmą jest SGM S/A.

LTT promuje na polskim rynku nie tylko uznanych liderów, ale także mniej znane firmy, które mają dużą szansę osiągnąć pozycję lidera. Tak było z firmami Martin w 1997 roku, LDR w 1998 roku i Coolux w 2005 roku. SGM jest ambitną firmą ze śmiało i precyzyjnie nakreśloną wizją. Za swój strategiczny cel obrała zdominowanie rynku oświetlenia rozrywkowego i architektonicznego za pomocą najlepszych na świecie urządzeń w technologii LED.

To odważne wyzwanie SGM zawdzięcza osobie Petera Johansena, jej współwłaściciela, CEO i szefa R&D. Peter Johansen, przedsiębiorca-wizjoner, już w latach 80. zrewolucjonizował rynek, tworząc pierwszą nowoczesną maszynę do wytwarzania dymu (jak mówi anegdota, prototyp wykonał z ekspresu do kawy swojej żony). Konstrukcja Johansena stała się motorem sukcesu pierwszej założonej przez niego firmy sprzętowej: Martin Professional.

Odkąd Johansen stał się współwłaścicielem SGM i w 2012 roku przeniósł siedzibę firmy do Danii, konsekwentnie dąży do osiągnięcia pozycji lidera. Nowe portfolio SGM cechuje innowacyjność, świetny design i wysoka jakość wykonania. W ofercie znajduje się cała seria urządzeń o klasie wodoodporności IP 65, w tym pierwsza na świecie głowa ruchoma mogąca pracować w tym reżymie: G-Spot. Równie interesująco przedstawiają się plany produktowe SGM na przyszłość.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą SGM zarówno na stronach LTT, jak i w naszej siedzibie przy ulicy Łopuszańskiej 20.

Zapraszamy!

Zobacz produkty SGM >