Szkolenie MA System Operator

24 września 2019

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 23 września 2019 r.

Termin: (1 dzień) 24 września 2019r. w godzinach 9:00 – 16:00 (9:00 - 9:30 recepcja)

Miejsce:
Siedziba LTT
ul. Bakalarska 17
02-212 Warszawa


W programie przewidziane są:
  • Szkolenie teoretyczne według programu szkolenia MA System Operator
  • Ćwiczenia praktyczne w Studio LTT
  • Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat MA Lighting uczestnictwa
  • W trakcie szkolenia będą dostępne kawa, herbata, przekąski oraz posiłek w porze lunchu
Wymagane wyposażenie uczestnika:

Własny laptop z systemem Windows obsługujący grandMA2 onPC. Zachęcamy do samodzielnej instalacji oraz sprawdzenia poprawności działania grandMA2 onPC na państwa laptopach. Pozwoli to zaoszczędzić czas podczas szkolenia. Oprogramowanie można pobrać ze strony producenta

Ilość i rezerwacja miejsc: Zgłoszenia na szkolenie można dokonać wypełniając formularz znajdujący się obok. (jeden formularz dla jednego uczestnika). Ilość miejsc jest ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. .

Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie rezerwacji telefonicznie lub mailowo. LTT Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia bez podania przyczyny.

Koszt szkolenia: Dla jednego uczestnika to 550,- zł netto (676,50 zł brutto) (dojazd oraz ewentualne zakwaterowanie na własny koszt)

Do zobaczenia!

Pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na szkolenia@ltt.com.pl

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 września 2019

Imię uczestnika

Nazwisko uczestnika

Nazwa firmy, organizacji lub instytucji, w której zatrudniony jest uczestnik

Numer Identyfikacji Podatkowej

Oświadczam że zapoznałem się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi udziału w szkoleniu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LTT Sp. zo.o. moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Niniejszym oświadczam, że na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie od LTT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Bakalarskiej 17, informacji handlowych drogą elektroniczną