Zobacz także

Reflektory profilowe Chauvet

Reflektory profilowe w ofercie Chauvet Professional

Coolux

Producent systemu Pandoras Box, który jest wiodącym rozwiązaniem dla interaktywnych multimediów generowanych w czasie rzeczywistym. To ujednolicony, modułowy system, który nie ogranicza pomysłowości użytkownika.

grandMA2 onPC

Darmowe oprogramowanie konsolet grandMA2 do komputera PC z systemem Windows®.

System grandMA2

Nowoczesny i zaawansowany system kompleksowego sterowania oświetleniem i multimediami. System sprawdza się w największych i najtrudniejszych realizacjach, kontynuując sukcesy, tradycję i filozofię systemu grandMA1.

MA 4Port Node

MA 4Port Node jest przeznaczony do przesyłu i dystrybucji sygnałów sterujących w gigabitowych sieciach Ethernet, dając nam pełny potencjał protokołu MA-Net2.

MA onPC command wing

Zaawansowane technicznie rozszerzenie/panel typu wing do grandMA2 onPC z bogatym wyposażeniem w standardzie.

Firma Gutkowski wybiera rozwiązania Coolux i MA Lighting

Firma Gutkowski z Leszna specjalizuje się między innymi w budowie fontann. Stworzyła ona m.in. multimedialny obiekt wodny obok Hali Stulecia we Wrocławiu.

Do nowej inwestycji firma zakupiła produkty niemieckiej firmy Coolux - Pandoras Box Player, jako odtwarzacz kontentu wideo oraz jednostkę synchronizacji całego przedstawienia po protokole SMPTE. Firmie Gutkowski zależało na stabilnym i niezawodnym rozwiązaniu, które umożliwia pracę całą dobę - wymagania takie doskonale spełniają media serwery Cooluxa!

W skład zakupionego przez firmę zestawu wchodzą także dwa urzadzenia do dystrybucjii sygnałów sterujących MA 4PortNode, a także skrzydła MA onPC command wing firmy MA Lighting.. MA onPC command wing to przenośne skrzydło sterujące, które podłącza się do laptopa z oprogramowaniem grandMA2 onPC; powstaje w ten sposób ekonomiczna alternatywa dla pełnego systemu opartego na konsolecie grandMA2. Rozwiązanie to zyskuje wielu zwolenników