Zobacz także

Teatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu

Konsorcjum pod przewodnictwem LTT wykonało całość technologii scenicznej w przebudowanym i zmodernizowanym Teatrze Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu.

System Phantom

Wysoce zaawansowany, cyfrowy system zarządzania i sterowania obwodami nieregulowanymi oraz oświetleniem. Każda instalacja może być specjalnie profilowana do indywidualnych potrzeb obiektu.

Teatr Muzyczny w Gdyni

W 2008 roku LTT dostarczyło i wdrożyło w Teatrze Muzycznym w Gdyni system sterowania oświetleniem teatralnym działający w standardzie Ethernet/DMX.

Opera i Filharmonia Podlaska

W Białymstoku powstał jeden z największych obiektów kulturalnych w Polsce. Konsorcjum pod przewodnictwem LTT wykonało w nim całość technologii scenicznych.

Media o ukończeniu Teatru Muzycznego CAPITOL

Dobiegła końca modernizacja wrocławskiego Teatru Muzycznego CAPITOL, w której brała udział m.in. firma LTT oraz nasi partnerzy, PROMONT i M.Ostrowski. Odnowiony i przebudowany gmach CAPITOL-u przeszedł właśnie pomyślnie odbiory budowlane. Oficjalne otwarcie 28 września (pierwsze planowane przedstawienie to spektakl muzyczny "Mistrz i Małgorzata"), już teraz można jednak obejrzeć umieszczone w sieci liczne zdjęcia i filmy wideo pokazujące nowy budynek.

O CAPITOLU piszą między innymi:

Materiał filmowy o inwestycjach finansowanych ze środków Unii Europejskiej, w tym CAPITOL-u, wyemitowała także TVP Wrocław. Można go obejrzeć tutaj (fragment o CAPITOL-u od 2:50).