Zobacz także

wysiwyg design

Zaawansowana wersja wysiwyg, która w jednym programie daje znane z wersji report oprogramowanie CAD, a dodatkowo wizualizację efektów oświetlenia.

Vivien 2015

Wyspecjalizowany program do projektowania, planowania i organizacji imprez, z dodatkowym wsparciem dla logistyki i kosztów, współpracy z podwykonawcami, oraz zarządzania listą gości.

Partymedia inwestuje w Wysiwyg i Vivien

Wysiwyg umożliwia projektowanie i przygotowania logistyczne imprezy od strony aranżacji przestrzennej i logistyki pod kątem szeroko pojętej techniki scenicznej.

Vivien jest z kolei programem do projektowania i przygotowania imprezy od strony aranżacji przestrzennej i logistyki, ze wskazaniem na obsługę gości pod kątem rezerwacji, kateringu, wyposażenia wnętrza, oraz bieżącego nadzoru kosztów.

Sławomir Szen (Partymedia):
Firma Partymedia działa na rynku eventowym od 20 lat.
Zajmujemy się organizacją i obsługą techniczną wydarzeń artystycznych i konferencji.
Dysponujemy bogatym zestawem światła efektowego i architektonicznego, nagłośnieniem koncertowym i konferencyjnym, systemami scenicznymi, konstrukcjami kratownicowymi, multimediami oraz elementami scenografii.
Potencjał ludzki, wyposażenie oraz własny transport ciężarowy pozwalają nam na sprawną obsługę do 10 imprez, konferencji i kongresów jednocześnie. Jako, że ponad 80% obsługiwanych przez nas przedsięwzięć to eventy korporacyjne o dużym rozmachu technicznym oraz wymuszona przez rynek potrzeba pokazania klientowi zaplanowanego efektu końcowego zanim dojdzie do realizacji - zdecydowaliśmy się na wdrożenie oprogramowania Vivien – jako nieskomplikowanego w obsłudze a zarazem bardzo pożytecznego dla kreowania nowoczesnego wizerunku firmy wśród zleceniodawców i niezastąpionego przy pracach montażowych. Oprogramowanie to jest w pełni kompatybilne w środowisku Wysiwyg, które nabyliśmy jako podstwowe narzędzie do wirtualnego budowania techniki koncertowej oraz spektakli, które obsługujemy. Od dziś zarówno nasi technicy zdecydowanie sprawniej montują zgodnie z przedstawionym plotem, co wpływa na szybkość oraz poprawienie jakości działania, jak i nasi zadowoleni klienci są w stanie obejrzeć render i animację pracy całego systemu, wprowadzić ewentualne zmiany i ostatecznie zaakceptować projekt.