Zobacz także

grandMA2 full-size

Najwyższy model konsolety systemu grandMA2, preferowany w sieciach sterujących największych realizacji. Daje moc obliczeniową 8192 parametrów sterujących.

grandMA2 light

Popularny, średniej wielkości model konsolety systemu grandMA2, chętnie stosowany w różnorodnych realizacjach dowolnej skali. Daje moc obliczeniową 4096 parametrów sterujących.

MA Lighting

Firma MA Lighting International GmbH, założona w 1983 r. jest od początku swego istnienia wiodącym w świecie producentem systemów sterowania oświetleniem.

System grandMA2 w Akart-Audio

Po zakupieniu MA onPC command winga gdyńska firma Akart-Audio postanowiła zainwestować w konsoletę grandMA2 - "najbardziej riderowy system oświetleniowy w Polsce".

MA onPC command wing

Zaawansowane technicznie rozszerzenie/panel typu wing do grandMA2 onPC z bogatym wyposażeniem w standardzie.

MA onPC fader wing

Zaawansowane technicznie rozszerzenie/panel typu wing do sterowania executorami w grandMA2 onPC.

Roy-Sound wybiera grandMA2

Konsolety MA Lighting zyskują coraz więcej fanów. Firma Roy-Sound z Gorzowa Wielkopolskiego jest kolejnym realizatorem techniki estradowej, który dostrzegł potencjał systemu sterowania grandMA2. Niedawno firma wzbogaciła się o sterownik grandMA2 Light. Na decyzję o zakupie konsolety wpłynęły m.in. pozytywne doświadczenia ze sterownikiem grandMA poprzedniej serii:

System grandMA2 to jedno z najbardziej dojrzałych rozwiązań sterujących. Wykorzystuje się go do największych i najbardziej wymagających realizacji, bardzo często konsolety grandMA2 pojawiają się w riderach zagranicznych zespołów. Ostatnio, dzięki rosnącej popularności przenośnych akcesoriów do serii MA onPC takich jak podłączane do laptopa skrzydła MA onPC command wing i MA onPC fader wing, również małe teatry mogą korzystać z zaawansowanych możliwości systemu grandMA2.