Zobacz także

System grandMA2

Nowoczesny i zaawansowany system kompleksowego sterowania oświetleniem i multimediami. System sprawdza się w największych i najtrudniejszych realizacjach, kontynuując sukcesy, tradycję i filozofię systemu grandMA1.

SMPTE Link

SMPTE Link jest interfejsem który może odbierać lub wysyłać sygnał kodu czasowego SMPTE.

wysiwyg

wysiwyg jest rozbudowanym oprogramowaniem dla branży rozrywkowej. W zależności od wersji służy od planowania i projektowania instalacji, przez tworzenie efektów oświetlenia, aż do symulacji pracy instalacji z konsoletą sterującą.

ChromaBatten 50

ChromaBatten 50 to wysokiej jakości małe naświetlacze architektoniczne które z powodzeniem można stosować w oświetleniu scenicznym. Wymagają zewnętrznego zasilacza ChromaZone.

Show w studio LTT

Teraz każdy kto odwiedzi showroom LTT w naszej siedzibie przy ul. Łopuszańskiej 20 w Warszawie (mapka) może obejrzeć LTT Light Show, czyli prezentację typu światło i dźwięk przygotowaną specjalnie dla naszych klientów. Show obejmuje pokaz możliwości urządzeń oświetleniowych oraz systemów sterowania światłem, video i dźwiękiem. Wszystkie urządzenia wykorzystane w show to produkty z oferty LTT, które przed zakupem można wypróbować w naszym studio.

Paweł Jarząbek (LTT) o pracy przy projekcie LTT Light Show:

Szczegóły projektu

"LTT Light Show" w liczbach:

  • Wykorzystano 47 opraw oświetleniowych,
  • 92 punkty świetlne,
  • 3 linie DMX,
  • i 288 scen świetlnych.
  • 60 godzin - tyle trwały próby techniczne i zaprogramowanie show;
  • 6 minut - to czas trwania samego przedstawienia!