Zobacz także

Robert Juliat

Firma Robert Juliat od jej założenia w 1919 roku współtworzy historię branży utrzymując swoją wiodącą rolę, oraz nieustannie opracowuje innowacje i nowe technologie.

LumenRadio

LumenRadio to młoda firma założona przez profesjonalistów i pionierów z dziedziny technologii bezprzewodowych oraz bezprzewodowego sterowania oświetleniem.

Współpraca Robert Juliat z LumenRadio

"Pracowaliśmy z Robert Juliat nad integracją technologii bezprzewodowej już od dłuższego czasu, i oczywiście jesteśmy zadowoleni z oficjalnego ogłoszenia współpracy", mówi Jessica Björk, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w LumenRadio.

Seria Tibo jest najnowszym dodatkiem do imponującego portfolio produktowego w Robert Juliat. Jest dostępna jako kompaktowe, wydajne reflektory typu Fresnel, oraz jako wszechstronne reflektory profilowe, dostępne z różnymi wersjami źródeł światła: LED, halogenowe oraz wyładowcze. Reflektory profilowe korzystają również z unikalnego rozwiązania konstrukcyjnego, które integruje dwa różne zakresy regulacji zoom w jednym urządzeniu, od 15°/35° do 30°/45°.

Claus Spreyer, Kierownik Sprzedaży w Robert Juliat, podsumowuje: "Swoboda wyboru rozwiązania bezprzewodowego jest ważna dla naszych klientów. Wraz z dodaniem bezprzewodowych modułów OEM firmy LumenRadio, nasi klienci mogą skorzystać z niezawodnego rozwiązania bezprzewodowego. Jesteśmy podekscytowani perspektywą oferowania nowych, bezprzewodowych alternatyw do rozszerzenia użyteczności naszej rodziny Tibo".

Żródło: www.lumenradio.com