Czego nie widać, 16-17 marca 2022

Formularz zapisów został zamknięty. Na chwilę obecną wszystkie miejsca zostały wstępnie zarezerwowane. Przeprowadzamy weryfikację zgłoszeń.

Termin nadsyłania zgłoszeń:
do 11 marca 2022 r.

Termin:
(2 dni) 16-17 marca 2022r,
w godzinach 9:00 – 17:00 (9:00 – 9:15 recepcja)

Miejsce:
siedziba LTT
ul. Bakalarska 17
02-212 Warszawa

Prowadzący Szkolenie: Michał Głaszczka – Reżyser Światła i Oświetleniowiec z ponad 15-letnim doświadczeniem. Projektował oświetlenie do ponad 50 spektakli teatralnych.

Czas trwania: 2 dni

Godziny szkolenia: 9:00 – 17:00. W dniu rozpoczęcia szkolenia spotykamy się o godzinie 9:00 – 9:15 w recepcji siedziby LTT

Kierowane do: Początkujących oświetleniowców pragnących rozpocząć profesjonalną przygodę z oświetleniem scenicznym.

Rekomendowana (nieobowiązkowa) wiedza: Uprawnienia SEP typu „E” – eksploatacja

Cel szkolenia: Zapoznanie się z podstawami teorii oświetlenia scenicznego, filozofią i specyfiką pracy oświetleniowca. Rozwinięcie kompetencji umożliwiające podjęcie lub awans w pracy zawodowej w charakterze technika/realizatora oświetlenia.

Koszt szkolenia: Dla jednego uczestnika to 1200 zł netto (1476 zł brutto). Dojazd i zakwaterowanie na koszt własny uczestnika.

Posiłki w trakcie szkolenia: Przerwy kawowe i lunch

Materiały Szkoleniowe: Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje polskie wydanie światowego bestsellera, fundamentalnej książki o oświetleniu scenicznym – Fascynujące Światło Maxa Kellera

Certyfikat: Potwierdzenie uczestnictwa certyfikatem LTT

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie