„Czego Nie Widać”, 29-30 października 2019

Formularz zapisów został zamknięty. Na chwilę obecną wszystkie miejsca zostały wstępnie zarezerwowane. Przeprowadzamy weryfikację zgłoszeń.

Termin nadsyłania zgłoszeń:
do 25 października 2019 r.

Termin:
(2 dni) 29-30 października 2019r,
w godzinach 9:00 – 17:00 (9:00 – 9:15 recepcja)

Miejsce:
siedziba LTT
ul. Bakalarska 17
02-212 Warszawa

Prowadzący Szkolenie: Michał Głaszczka – Reżyser Światła i Oświetleniowiec z ponad 15-letnim doświadczeniem. Projektował oświetlenie do ponad 50 spektakli teatralnych.

Kierowane do: Początkujących oświetleniowców pragnących rozpocząć profesjonalną przygodę z oświetleniem scenicznym.

Rekomendowana (nieobowiązkowa) wiedza: Uprawnienia SEP typu „E” – eksploatacja

Cel szkolenia: Zapoznanie się z podstawami teorii oświetlenia scenicznego, filozofią i specyfiką pracy oświetleniowca. Rozwinięcie kompetencji umożliwiające podjęcie lub awans w pracy zawodowej w charakterze technika/realizatora oświetlenia.

Materiały Szkoleniowe: Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje polskie wydanie światowego bestsellera, fundamentalnej książki o oświetleniu scenicznym – Fascynujące Światło Maxa Kellera

W programie przewidziane są:

  • Szkolenie teoretyczne według programu Podstawy Oświetlenia Scenicznego „Czego nie widać”
  • Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat LTT uczestnictwa
  • W trakcie szkolenia będą dostępne kawa, herbata, przekąski oraz posiłek w porze lunchu

Uwagi dodatkowe:

  • Jeśli macie jakieś wymagania związane z dietą/nietolerancjami pokarmowymi, które powinniśmy uwzględnić, prosimy o wpisanie ich do uwag w formularzu.
  • Każdy uczestnik szkolenia otrzyma koszulkę reklamową. Prosimy w uwagach podać rozmiar koszulki.

Ilość i rezerwacja miejsc: Zgłoszenia na szkolenie można dokonać wypełniając formularz znajdujący się obok (jeden formularz dla jednego uczestnika). Ilość miejsc jest ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. .

Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie rezerwacji telefonicznie lub mailowo. LTT Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia bez podania przyczyny.

Koszt szkolenia: dla jednego uczestnika to 599,- zł netto (736,77 zł brutto) (dojazd oraz ewentualne zakwaterowanie na własny koszt)

Rezerwację miejsca na szkolenie gwarantuje tylko wykonanie płatności za szkolenie za osobę, która zarejestrowała się na szkolenie.

Do zobaczenia!

Pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na szkolenia@ltt.com.pl

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie