grandMA3 Basic Training E-Learning

  Prosimy wpisać e-mail ręcznie dwa razy, aby zminimalizować ryzyko błędnego wpisania. Na ten adres ma przyjść potwierdzenie zgłoszenia.
  Wyślij formularz

  Firma LTT zaprasza na szkolenie typu E-LEARNING z obsługi konsolet MA Lighting pt.
  grandMA3 Basic Training E-Learning

  O szkoleniu

  Czas trwania: zależny od uczestnika szkolenia

  Kierowane do: Początkujących użytkowników grandMA, nie posiadających wiedzy na temat systemu

  Wymagana wiedza: Znajomość języka angielskiego. Rekomendowana ogólna wiedza o DMX oraz doświadczenie w pracy z oświetleniem scenicznym

  Rekomendowane wyposażenie uczestnika: Własny komputer z systemem Windows lub Mac OS obsługujący grandMA3 onPC, dostęp do internetu (więcej w regulaminie użytkownika)

  Cel szkolenia: Zapoznanie się z podstawowymi funkcjami sterowania grandMA3, interfejsem konsolety oraz głównych właściwości oprogramowania oraz filozofii pracy.

  Koszt szkolenia: Bezpłatne do 31 grudnia 2021 roku

  Certyfikat: Możliwość samodzielnego wydrukowania certyfikatu

  Korzystanie z platformy E-Learning firmy MA Lighting oznacza akceptację Regulaminu (link)

  Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

  Producenci

  Serie

  Kategorie