Firma Gutkowski wybiera Coolux i MA Lighting

Firma Gutkowski z Leszna specjalizuje się między innymi w budowie fontann. Stworzyła ona m.in. multimedialny obiekt wodny obok Hali Stulecia we Wrocławiu.

Do nowej inwestycji firma zakupiła produkty niemieckiej firmy Coolux – Pandoras Box Player, jako odtwarzacz kontentu wideo oraz jednostkę synchronizacji całego przedstawienia po protokole SMPTE. Firmie Gutkowski zależało na stabilnym i niezawodnym rozwiązaniu, które umożliwia pracę całą dobę – wymagania takie doskonale spełniają media serwery Cooluxa!

W skład zakupionego przez firmę zestawu wchodzą także dwa urzadzenia do dystrybucjii sygnałów sterujących MA 4PortNode, a także skrzydła MA onPC command wing firmy MA Lighting.. MA onPC command wing to przenośne skrzydło sterujące, które podłącza się do laptopa z oprogramowaniem grandMA2 onPC; powstaje w ten sposób ekonomiczna alternatywa dla pełnego systemu opartego na konsolecie grandMA2. Rozwiązanie to zyskuje wielu zwolenników

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie