Szkolenie E-Learning grandMA3 PL Poziom 1

Firma LTT zaprasza na Szkolenie E-LEARNING grandMA3 PL Poziom 1 które jest polską wersją oryginalnego szkolenia E-Learning MA Lighting grandMA3 Basic Training.

Szkolenie jest dostępne na naszej internetowej platformie E-LEARNING LTT. Dzięki temu użytkownik ma stały dostęp do wszystkich elementów szkolenia 24/7. Platforma E-LEARNING LTT działa na komputerze, tablecie i smartfonie.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE E-Learning grandMA3 PL Poziom 1 (link)

O szkoleniu

Czas trwania: Od momentu rejestracji, użytkownik ma 6 miesięcy na ukończenie szkolenia

Kierowane do: Początkujących użytkowników grandMA3, także dla nie posiadających wiedzy na temat systemu

Wymagana wiedza: Rekomendowana ogólna wiedza o DMX oraz doświadczenie w pracy z oświetleniem scenicznym

Rekomendowane wyposażenie uczestnika: Własny komputer z systemem Windows lub Mac OS obsługujący grandMA3 onPC, dostęp do internetu, konto email (więcej w regulaminie użytkownika)

Cel szkolenia: Zapoznanie się z podstawowymi funkcjami sterowania grandMA3, interfejsem konsolety oraz głównych właściwości oprogramowania oraz filozofii pracy.

Certyfikat: Możliwość samodzielnego wydrukowania certyfikatu, po ukończeniu szkolenia

Regulamin: Korzystanie z platformy E-Learning firmy LTT oznacza akceptację Regulaminu (link)

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie