Serwis techniczny

Jednym z naszych największych atutów jest własny Dział Serwisowy zlokalizowany w naszej siedzibie w Warszawie. Dzięki niemu jesteśmy niezależni i gwarantujemy błyskawiczne wykonanie usług z zachowaniem ich najwyższej jakości.

Zatrudniamy serwisantów, którzy swoje doświadczenie zdobywali, realizując projekty na terenie całego kraju. W zakresie ich usług znajduje się nie tylko wykonanie prac, ale także późniejsza kompleksowa obsługa techniczna, na którą składają się serwis, konserwacja oraz ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dopasowując się do potrzeb i wymagań naszych Klientów, świadczymy usługi nie tylko w siedzibie firmy, ale także bezpośrednio u Klienta.

Ponadto to właśnie do zadań Działu Serwisowego należą szkolenia wskazanych pracowników z obsługi zamontowanego sprzętu, a także stały kontakt z Klientem po wykonaniu prac montażowych.

Na szczególne wyróżnienie zakresów naszego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego zasługują konserwacja, przegląd, czyszczenie i naprawy:

  • oświetlenia estradowego jak reflektory, naświetlacze, efekty, ruchome głowy (CHAUVET, Robert Juliat)
  • dymiarek/maszyn do dymu, do mgły, do ciężkiego dymu (CHAUVET, Pea Soup)
  • konsolet sterowania MA Lighting oraz Compulite, wymiana zużytych elementów jak rolki, enkodery czy (zmotoryzowane) suwaki
  • projektorów multimedialnych Christie Digital jako Certyfikowany Partner Techniczny Christie (Christie Certified Technical Partner)

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie

s