LTT oświetlamy sukces!

LTT to 30 lat zapału, zaangażowania i pasji, które pozwoliły nam stać się polskim liderem w branży oświetlenia. Wykorzystując doświadczenie, dostarczamy kompleksowych rozwiązań od projektowania, poprzez wykonanie najbardziej spektakularnych iluminacji, montaż skomplikowanych technologii scenicznych, aż po serwisowanie i konserwację sprzętu.

Firma rozpoczęła działalność w 1992 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży teatralnej na profesjonalne urządzenia oświetleniowe. Po instytucjach kulturalnych przyszedł jednak czas na studia telewizyjne, estrady, galerie handlowe, a także apartamentowce. Obecnie możemy poszczycić się współpracą z takimi instytucjami kulturalnymi, jak m.in.: Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie, Teatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu oraz Opera Wrocławska. Natomiast spoza branży realizowaliśmy projekty oświetleniowe m.in. dla TVP S.A., Galerii Północnej w Warszawie, czy apartamentowca COSMOPOLITAN, którego prestiżowa oprawa świetlna podziwiana jest podczas nocnych spacerów ulicami stolicy.

LTT to gwarancja najwyższej jakości sprzętu, współpracujemy bowiem z najlepszymi producentami takimi jak: MA Lighting, Chauvet Lighting, Christie Digital, AV Stumpfl, Luminex, ELC, Compulite, Robert Juliat, LumenRadio, SGM, Zactrack, LDR, Litec.

Jesteśmy także dystrybutorem niezbędnej wiedzy dzięki szkoleniom, które obejmują obsługę i konfigurację urządzeń scenicznych oraz standardy sterowania.

Jednak LTT to przede wszystkim zespół 40 jasnych umysłów pełnych błyskotliwych pomysłów. To dzięki ich oddaniu oraz chęci do realizacji coraz bardziej wymagających projektów udało nam się zdobyć zaufanie naszych największych Klientów. I jesteśmy gotowi do kolejnych wyzwań.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie

s