MA Lighting International jako dystrybutor generalny jest odpowiedzialna za ogólnoświatową sprzedaż i marketing dla profesjonalnych rozwiązań sterowania oświetleniem od MA Lighting Technology. Aktualna oferta produktów zawiera serię grandMA3. W przeszłości MA stało się dobrze znane dzięki seriom produktów grandMA2, dot2, grandMA, ScanCommander i LightCommander.

Obecnie MA Lighting jest znana ze swojego doświadczenia technicznego, oraz uzyskała unikalną reputację międzynarodową dzięki swojej filozofii funkcjonowania. Firma oferuje swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie, skupiając się na potrzebach profesjonalnego użytkownika, starając się być jak najbliżej branży poprzez swoje własne biura międzynarodowe oraz centra obsługi, wspieranych przez ogólnoświatową sieć dystrybutorów i sieci serwisowej.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie