Szkolenia w LTT wiedza i zaufanie klientów

Naszym celem nie jest posiadanie monopolu na wiedzę, ale grono zadowolonych Klientów, którzy są przygotowani do wykorzystywania zakupionych urządzeń w pełnym zakresie. Dlatego nie szczędzimy wysiłku także na polu edukacji poprzez systematyczną organizację szkoleń.

Dla kogo

Z jednej strony odbiorcami są nasi Klienci, którzy w ramach realizacji projektu otrzymują szkolenia z zakresu użytkowania sprzętu. Utrzymują także stały kontakt z naszym Działem Serwisowym, który zawsze jest gotowy udzielać fachowych porad, służyć pomocą i wskazówkami.

Z drugiej natomiast podejmujemy się organizacji niezależnych spotkań dla wszystkich zainteresowanych praktyczną stroną technologii oświetleniowej. Kierujemy je zatem głównie do techników, operatorów, scenografów i reżyserów światła, ale może z nich skorzystać każdy fan tego tematu. Wystarczy się zgłosić.

O czym

Tematyka szkoleń skupia się przede wszystkim wokół oświetlenia scenicznego oraz technik audiowizualnych, a także kompleksowych możliwości dystrybuowanych przez nas urządzeń. Organizowane są na różnych poziomach – od początkującego do najbardziej zaawansowanych, zatem każdy chętny dopasuje zakres do własnych możliwości. Przekazujemy wiedzę teoretyczną, ale skupiamy się głównie na praktycznej stronie, dzięki czemu uczestnicy kończą szkolenie z rzeczywistymi umiejętnościami.

Z kim

Część organizowanych szkoleń prowadzona jest przez wykwalifikowany zespół pracowników naszej firmy – praktyków zatrudnionych w Dziale Projektowym oraz Serwisowym. Jednak także „sięgamy do źródeł”, zapraszając na gościnne pokazy i wystąpienia ekspertów ze strony producentów, a także gości, wśród których wymienić możemy reżyserów, scenografów i operatorów światła. Dzięki temu szkolenia to doskonała okazja do spotkań branżowych, wymiany poglądów i doświadczeń.

Gdzie

Większość szkoleń organizujemy w siedzibie naszej firmy w Warszawie, przy ul. Bakalarskiej 17. Niemal od początku istnienia możemy poszczycić się własnym studiem, które jest odwzorowaniem warunków scenicznych. W związku z tym uczestnicy podczas naszych spotkań ćwiczą „na żywym organizmie”. Jest to nasz atut, a studio „perłą”, którą od dawna doceniają nasi Klienci.

Jednocześnie na życzenie Klienta gotowi jesteśmy do przeprowadzenia szkoleń w innych miastach oraz na dopasowanie tematyki do indywidualnych zapotrzebowań.

Zapisy otwarte na szkolenia

Jeżeli są państwo zainteresowani szkoleniem, ale szkolenie w danym temacie nie jest obecnie planowane przez LTT, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia otwartego. Zorganizujemy szkolenie jak tylko zbierze się odpowiednia liczba chętnych.

formularz zgłoszenia otwartego

    Wyślij formularz

    Szkolenia indywidualne

    W sprawie ustalenia zakresu i terminu indywidualnego szkolenia prosimy o kontakt z Pawłem Jarząbkiem:

    pawel.j@ltt.com.pl
    Tel.: +48 22 845 00 65

    Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

    Producenci

    Serie

    Kategorie