grandMA2 w Pro-Color

Rośnie popularność systemu grandMA2. W nowoczesne konsolety MA Lighting zainwestowała firma realizacyjna PRO-COLOR z Poznania – wybrali konsoletę grandMA2 light. Oto dlaczego:

Seria sterowników grandMA to najbardziej popularny w Polsce system sterownia oświetleniem estradowym. System grandMA2 łączy w sobie serię 1, na której wciąż wielu realizatorów chce pracować [możliwa jest praca w trybie emulacji serii pierwszej – red.], oraz serię 2, która wkrótce niewątpliwie będzie standardem wśród wielu polskich realizatorów. Dlatego każda firma rentalowa, która chce być konkurencyjna, musi posiadać w swojej ofercie konsoletę grandMA2.

Dla mojej firmy wersja light była optymalnym rozwiązaniem.

Krzysztof Sarniak,

PRO-COLOR
www.pro-color.org

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie