LTT nowym dystrybutorem AV Stumpfl

AV Stumpfl, austriacki producent technologii audiowizualnych, właśnie ogłosił LTT jako nowego dystrybutora na Polskę zarówno dla ekranów projekcyjnych jak i systemów media serwerów PIXERA.

LTT to firma z Warszawy, zajmująca się dystrybucją i serwisowaniem wysokiej klasy oświetlenia i sprzętu scenicznego, a dodatkowo oferująca projektowanie z dziedziny technologii scenicznych oraz usługi wdrażania projektów. Firma również regularnie prowadzi cieszące się popularnością szkolenia i warsztaty, skierowane do profesjonalistów z branży.

Dyrektor ds. międzynarodowego rozwoju działalności w AV Stumpfl, Harry Gladow, jest zadowolony z nowej współpracy:
„LTT ma znakomitą reputację w dystrybucji technologii światowej klasy, oraz są znani z umiejętności zapewnienia wsparcia dla klienta, oraz najwyższej jakości usług serwisowania i konserwacji. To co czyni tą współpracę bardzo ekscytującą to fakt, że choć LTT na początku było skupione na oświetleniu teatralnym, stopniowo rozszerzyło swoją ofertę na kolejne rynki jak studia TV, kluby oraz branżę koncertową i eventową.”

Firma LTT została założona w 1992 by spełnić istotne zapotrzebowanie na profesjonalne oświetlenie sceniczne w Polsce. Teatry w tamtym czasie dążyły do ulepszenia swojego wyposażenia, lecz niewielu dostawców mogło zaoferować najwyższej jakości i nowoczesne rozwiązania dla oświetlenia. LTT szybko i z powodzeniem zapełniło lukę, stając się liczącym graczem na rynku dystrybucji audiowizualnej w Polsce.

Dyrektor Handlowy w LTT, Paweł Mroziński, komentuje:
“Ekranów AV Stumpfl od dawna używaliśmy zarówno my, jak i nasi klienci, mamy o nich bardzo dobrą opinię co do ich ogólnej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z bycia oficjalnym dystrybutorem na Polskę. Bardzo podoba nam się w media serwerach systemu PIXERA nowa koncepcja interfejsu użytkownika oraz łatwość użycia. Dlatego mocno wierzymy że nasza współpraca będzie bardzo owocna dla obydwu stron”

Zdjęcie (od lewej do prawej):

  • Mariusz Głodnicki – Specjalista ds. Multimediów, LTT
  • Jerzy Hołozubiec – Prezes LTT
  • Harry Gladow – Dyrektor ds. międzynarodowego rozwoju działalności, AV Stumpfl
  • Paweł Mroziński – Dyrektor Handlowy, LTT
  • Krystian Drywa – Specjalista ds. Multimediów, LTT
  • Helmut Protte – Dyrektor ds. międzynarodowego rozwoju działalności, AV Stumpfl

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie