Narodowe Centrum Polskiej Piosenki z grandMA2

Cechy i możliwości grandMA2, jako sprawnego sterownika oraz zaawansowanego systemu pracy na wiele stanowisk, zostały docenione przez wybór tego systemu do sterowania oświetleniem w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

Może nie każdy od razu rozpozna nazwę tej instytucji, ale zdecydowana większość Polaków wszystkich pokoleń zna Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, który odbywa się dorocznie od 1963 roku w nie mniej znanym, charakterystycznym amifteatrze, którego operatorem jest właśnie Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. Niedawna modernizacja obiektu wyznacza nowy etap działalności i kontynuację tradycji w nowoczesnym wydaniu.

Taka historia i dziedzictwo to również duża odpowiedzialność.

O wyborze grandMA2 mówi Piotr „Żołnierz” Pasternak – realizator oświetlenia dla NCPP:

System sterowania MA Lighting grandMA2 został wybrany przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki przede wszystkim dla zaspokojenia wymogów technicznych realizatorów zespołów, ale również dlatego, że daje on operatorowi wręcz nieograniczone możliwości. Jako Narodowe Centrum Polskiej Piosenki stawiamy na jakość obsługi imprez odbywających się na naszym obiekcie, a ta konsoleta nam tą jakość daje. Konsoleta pozwala na dowolną konfigurację, najbardziej odpowiadającą operatorowi, praca w sieci- od zabezpieczenia BACKUP, poprzez dopinanie wielu konsolet, i dzielenie pracy przy dużych imprezach, lub gdy czasu na programowanie jest stosunkowo niewiele.
Prędkość działania – pracując na sterownikach różnych producentów często dokuczliwym był czas reakcji konsolety, lub prędkość jaką się chciało uzyskać przy efektach, ale też dokładność działania. GrandMA2 daje mi te wszystkie cechy, i to w najwyższym stopniu. Dokładność, i precyzja działania potencjometrów w suwakowych, enkoderów jest wręcz fenomenalna, praca na tym sterowniku to duży komfort.
Chciałbym jeszcze wspomnieć o generatorze efektowym – konstruowanie efektów, a i sposób wykonania całego generatora dla tej konsolety ma wręcz nieograniczone niczym możliwości. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia operatora, jak również posiadana przez niego wiedza techniczna do pracy. To najlepszy generator efektowy jaki znam, i na jakim miałem okazję pracować.
Oczywiście są zwolennicy, są też osoby wybierające inne sterowniki, jednak wszyscy operatorzy konsolet innych producentów zawsze porównują swoje narzędzia pracy do MA Lighting, a nie odwrotnie.
MA Lighting grandMA2 to spokój, przyjemność pracy, i pogłębianie mojej pasji jaką jest obsługa oświetlenia.
GrandMA2 to bardzo dobry wybór – gorąco polecam każdemu, kto szuka najlepszej, i najpewniejszej konsolety.

Dostarczone wyposażenie:
– grandMA2 light
– MA 8Port Node onPC
– Zestaw do MA Remote
– Monitor ELO 2201L iTouch

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie