Random Check 4 – Druga natura

Random Check 4 – Druga natura to kolejna odsłona tego międzyuczelnianego projektu artystycznego. Tym razem, dzięki gościnności oraz owocnej współpracy z Muzeum Narodowym we Wrocławiu, projekt zostanie przedstawiony w zupełnie wyjątkowym miejscu na kulturalnej mapie miasta, jakim jest Sala Immersyjna Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu. Sala immersyjna jest wyposażona w system dookólnej projekcji wideo oraz unikalny system przestrzennej dystrybucji dźwięku zbudowany w oparciu o 48 niezależnie sterowanych głośników. Chcąc skorzystać z tak wyjątkowych możliwości technicznych projekt Random Check 4 Druga natura zostanie zaprezentowany w formie instalacji multimedialnej składającej się z dziesięciu nowych kompozycji audiowizualnych. Kompozycje będące wynikiem współpracy studentów, doktorantów oraz wykładowców Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego oraz Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu w pełni wykorzystują możliwości wielokanałowego systemu projekcji obrazu i dźwięku w Sali Immersyjnej.

Zapraszamy serdecznie w dniach 2-12 lutego 2023 r do Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu oraz na wernisaż w dniu 4 lutego 2023 r.

Pomysłodawcą oraz koordynatorem projektu Random Check jest Marcin Rupociński
Współpraca kuratorska Maja Wolińska

Źródło: https://randomcheck.asp.wroc.pl/

Z naszej strony miło nam poinformować, że firma LTT jest partnerem tego projektu.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie