Robert Juliat przedstawia Arthur

Robert Juliat prezentuje nowy reflektor prowadzący LED 800W

Robert Juliat z radością ogłasza premierę Arthur, swojego nowego reflektora prowadzącego dużego zasięgu LED 800W, zdolnego dorównać jasnością wyjściową reflektorowi prowadzącemu Aramis z lampą HMI 2500W, dostarczając 29000 lumenów. Ten wyczekiwany krok oznacza przybycie reflektora prowadzącego LED wyczekiwanego przez branżę – takiego który wprowadza reflektor prowadzący LED do dużych obiektów jak opery, teatry muzyczne, hale i sceny koncertowe, zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.

Potężny zespół LED w Arthur, wąskie kąty świecenia (5.5°-15°), oraz duży zasięg, zapewniają niezrównaną wydajność przy natężeniu co najmniej 2000 luksów na dystansie 40 metrów, z zachowaniem znakomitej jakości światła z wysokim CRI (>90) – cecha wymagana od reflektora prowadzącego, którego rolą jest oświetlanie artystów w najbardziej wyrafinowany sposób.

Równa plama światła bez wypaleń łączy się ze znakomitą projekcją gobo, ostrością w całym zakresie kątów i niezależnym regulowaniem rozmiaru obrazu i ostrości, a to wszystko Arthur ma dzięki optyce z regulacją zoom o współczynniku 3:1.

Elektroniczny regulator zapewnia płynne, wysokiej jakości ściemniane bez winietowania lub odcięć na niskich poziomach jasności, oraz bez zmian temperatury barwowej.

Pobór mocy jest zmniejszony, nie tylko przez niższy wymagany poziom mocy źródła LED, lecz również dlatego że można je wyłączać gdy jest nieużywane, co nie jest dopuszczalne w praktyce realizacji spektaklu z reflektorem na lampy wyładowczej.

Oferując wybór wielu trybów wentylatora oraz ich cichą pracę, Arthur jest znacznie cichszy od swoich poprzedników na lampie wyładowczej – Arthur sprawdzi się w operze równie dobrze jak w studiu TV czy salach koncertowych.

Dobrze znana z Robert Juliat jakość i funkcjonalność w Arthur idzie w parze z łatwym serwisowaniem i konserwacją, co jest szczególnie ważne dla firm rentalowych oraz techników scenicznych z napiętymi terminarzami. Robert Juliat skonstruowało komorę lampy z oddzielnymi, wymiennymi modułami dla procesora głównego, końcówek mocy regulatora, oraz zasilacza, w systemie plug&play.

Arthur to kolejny etap rozwoju najwyższej klasy reflektorów prowadzących LED, który zaczął się od modelu Roxie z 300W LED, a następnie bardzo udanych modeli Alice i Oz z 600W LED, pierwszymi profesjonalnymi reflektorami prowadzącymi LED, dorównującymi klasycznym modelom z lampami wyładowczymi 1200W.

Arthur, będąc najpotężniejszym reflektorem prowadzącym LED na rynku, będzie klejnotem koronnym w ofercie reflektorów prowadzących LED firmy Robert Juliat.

Więcej informacji znajdziecie na stronie produktu Arthur 1014.

Tekst powstał na podstawie materiałów prasowych Robert Juliat.
Prawa autorskie do tłumaczenia należą do firmy LTT Sp. z o.o.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie