Robert Juliat w ofercie LTT

Od lipca 2011 roku oferta LTT rozszerza się o produkty francuskiej firmy Robert Juliat. Jest to ceniony na całym świecie producent oświetlenia scenicznego i akcesoriów. Firma Robert Juliat znana jest przede wszystkim z najwyższej klasy reflektorów prowadzących, które najczęściej specyfikowane są w riderach. Tej klasie nie ustępują także reflektory typu profil, PC jak i Fresnel, w które wyposażone są najbardziej prestiżowe sale teatralne i koncertowe w Europie i na całym świecie.


Lionel Garraud, sales director w firmie Robert Juliat (z prawej) wraz z Jerzym Hołozubcem, dyrektorem firmy LTT.

Robert Juliat jest rodzinną firmą obecną na rynku już od ponad 90 lat. Została ona założona w 1919 roku przez dziadka obecnego dyrektora zarządzającego, od którego nazwiska pochodzi nazwa firmy. Robert Juliat to najdłużej istniejący, czynnie działający producent oświetlenia teatralnego. Nie tylko historia jest mocną stroną firmy: Robert Juliat to także firma innowacyjna, podążająca za nowymi technologiami produkcyjnymi i teatralnymi, czego dowodem są najnowsze reflektory teatralne Aledin oparte na źródłach LED.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie