3.1.1. grandMA3, odcinki 1-10

Odcinek 1 – Gesty

Nasz pierwszy przewodnik wideo o grandMA3, którego tematem są gesty. Przewodnik przygotowany na oprogramowaniu w wersji 0.92.1.5.

Odcinek 2 – Grupy cz.1

Tym razem pokazujemy grupy, prezentując przy okazji możliwości systemu w kontrolowaniu najbardziej wymyślnych urządzeń wieloczęściowych.

Odcinek 3 – Grupy cz.2

Ciąg dalszy o grupach, prezentując przy okazji możliwości systemu w kontrolowaniu wartości w aranżacjach z funkcją Grid.

Odcinek 4 – Scribbles, Appearance

W tym odcinku używamy grandMA3 compact XT z oprogramowaniem 0.92.1.5, na której pokażemy funkcje Scribbles i Appearance. Do każdego obiektu jak np. grupa, preset, macro oprócz opisu tekstem można dodać opis w formie rysunku a także kolorowe tło a nawet zdjęcie. Obydwie funkcje posiadają swoje pule:

  • Aby stworzyć Scribble – Rysunek klikamy Edit a następnie komórkę którą chcę edytować
  • Aby stworzyć Appearance – Tło klikamy Edit a następnie komórkę którą chcę edytować
  • Aby dodać Tło klikamy Assign wybieramy stworzone Tło, a następnie klikamy komórkę do której chcę dodać wybrane Tło.
  • Aby dodać Rysunek klikamy Assign wybieramy stworzony Rysunek, a następnie klikamy komórkę do której chcę dodać wybrany Rysunek.

Odcinek 5 – Executory cz.1

W tym odcinku przewodnika zaczynamy temat executorów. Zapraszamy.

Odcinek 6 – Executory cz.2

Ten odcinek przewodnika kontynuuje temat executorów. Wykorzystujemy oprogramowanie w wersji 1.1.3.2.

Odcinek 7 – Executory cz.3

Ten odcinek jest trzecią częścią, która obejmuje temat executorów. Wykorzystujemy oprogramowanie w wersji 1.1.3.2.

Odcinek 8 – Group Master i World Master

W tym odcinku zobaczysz funkcje Group Master i World Master w grandMA3 w wersji 1.1.3.2

Odcinek 9 – Special Master

Dziewiąty odcinek naszego przewodnika grandMA3 dotyczy funkcjonalności Special Master. Używamy oprogramowania w wersji 1.1.3.2

Odcinek 10 – Zapis Cue w Sekwencji

Dziesiąty odcinek naszego przewodnika o grandMA3. Tematem są funkcje i proces zapisu pamięci Cue do Sekwencji. Używamy oprogramowania w wersji 1.1.3.2

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie