LTT dystrybutorem Zactrack

Nasza firma została wyłącznym dystrybutorem systemów zactrack SMART w Polsce.

zactrack Lighting Technologies GmbH to austriacka firma, która ma kilkanaście lat doświadczenia w opracowywaniu systemów śledzenia pozycji, testując i wdrażając rozwiązania głównie na rynku austriackim i niemieckim.

zactrack SMART stanowi bardzo zaawansowane i wysoce zautomatyzowane rozwiązanie do śledzenia, którym można wspomagać sterowanie świateł, wideo, oraz dźwięku. Używa śledzenia nadajników radiowych w paśmie 6,2GHz-6.7GHz, które mogą być ukryte pod typowymi materiałami niemetalicznymi. System SMART obsłuży do 10 nadajników, z precyzją rzędu +/- 5cm.

Niebagatelne znaczenie ma łatwość użycia i niemal samoczynna konfiguracja i kalibracja systemu. zactrack SMART samodzielnie mierzy potrzebne odległości i wymiary na scenie. System posiada nawet specjalny aktywny krążek radiowy z czujnikiem światła, dzięki któremu można nawet zautomatyzować wykrycie miejsca zawieszenia urządzeń w przestrzeni sceny.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie