Cosmopolitan Warszawa

Apartamentowiec Warszawa

Nowoczesność, styl i rozmach – tak określić można jeden z najciekawszych apartamentowców zlokalizowany w centrum Warszawy. Wieżowiec Cosmopolitan zbudowany na rogu ulic Emilii Plater i Twardej może być symbolem zmieniającej się stolicy, która, idąc z duchem czasu, stawia na szkło. Zaskakuje nie tylko architekturą, ale też oprawą świetlną, która stanowi kropkę nad „i”, przyciągając uwagę nocnych spacerowiczów.

realizacje-cosmopolitan-h1

To my postawiliśmy tę kropkę. Nasza firma zajmowała się zarówno częścią projektową, jak i instalacyjną zewnętrznego oświetlenia. Do realizacji wykorzystano produkty wiodących marek, których cechami wspólnymi są wysoka jakość oraz trwałość. Wymagania te spełniły specjalistyczne urządzenia typu LED firmy Pulsar (ChromaFlood, ChromaBatten, oraz HR111).

Wyjątkowy efekt uzyskano dzięki podświetleniu czerwonym światłem podwieszenia części mieszkalnej, co nadaje apartamentowcowi prestiżowego wyglądu, a także symbolizuje nowoczesną energię. Kontrastowo stworzono białą linię wokół fasady budynku i tym samym odcieniem światła podświetlono atrium w części usługowej, a także znajdujące się tam rzeźby, co stworzyło niepowtarzalny efekt estetyczny.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nocni spacerowicze mogą podziwiać wyjątkową oprawę świetlną, doskonale wpisującą się w nowoczesną wizję naszej stolicy.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie