Galeria Mokotów Warszawa

Centrum handlowe Warszawa

Jednym z wyjątkowych przedsięwzięć, w które zaangażowała się nasza firma, było stworzenie The Designer Gallery – małej galerii sztuki w nowoczesnym centrum handlowym. Wydzielona powierzchnia Galerii Mokotów to miejsce przeznaczone na wystawy kreatywnych artystów, widowiskowe pokazy, a także idealna przestrzeń dla wybiegów modelek. Jest to wspólne dzieło Unibail-Radamco jako inwestora i Katarzyny Sokołowskiej – uznanej w branży reżyser pokazów mody. W tym gronie nie mogło zatem zabraknąć LTT Sp. z o.o.

realizacje-galeria-mokotow-08

Udział naszej firmy w stworzeniu tej nowatorskiej przestrzeni objął całą część oświetleniową: od wykonania projektu, dystrybucji urządzeń, aż po prace instalacyjne. Było to wyzwanie przede wszystkim dla Działu Projektowego, który stanął przed problemem połączenia nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia centrum handlowego ze spektakularnymi formami charakterystycznymi dla scen teatralnych. Jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i udało nam się osiągnąć kompromis pomiędzy zastosowaniem oświetlenia eventowego i estetyki na wysokim poziomie, co było oczywistym wymogiem inwestora.

Analizując przeznaczenie The Designer Gallery, zastosowano wyciągarki łańcuchowe, systemy sztankietów oraz dedykowany system sterowania napędami.

W celu optymalizacji wykorzystania zainstalowanych urządzeń zaprojektowaliśmy indywidualną sieć Ethernet, której wielofunkcyjność zapewnia m.in.:

  • szybką komunikację pomiędzy głównymi elementami systemu
  • zdalny podgląd główny parametrów
  • podłączenie konsolety oświetleniowej w dowolnym miejscu sieci

Ponadto przełączniki sieciowe wyposażone w opcję PoE (Power over Ethernet) umożliwiają działanie przetworników bez dodatkowego zasilania.

Zastosowane rozwiązania umożliwiają organizację wystaw i pokazów na najwyższym poziomie, a The Designer Gallery zyskała miano wyjątkowego miejsca artystycznego w sercu pędzącego centrum handlowego.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie