Galeria Północna Warszawa

Centrum handlowe Warszawa

Nasza firma wykonała kompleksowe oświetlenie dekoracyjne budynku handlowo-usługowo-rozrywkowego – Galeria Północna, przy ul. Światowida w Warszawie.

Galeria-Polnocna-14

W ramach realizacji projektu przygotowanego przez APA Wojciechowski Sp. z o.o., oraz Tzur Architects, zapewnialiśmy dostawę oraz kompleksową instalację oświetlenia i towarzyszących mu systemów. Podczas realizacji współpracowaliśmy między innymi z firmami Lighting Design Collective, Kinetic Lights, GRUPO MCI i Artemide.

Na potrzeby projektu dostarczyliśmy i instalowaliśmy między innymi:

  • Kinetic Lights Sphere
  • Specjalnie zaprojektowaną na potrzeby projektu ruchomą obudowę, skonstruowaną przy współpracy z włoską firmą LITEC oraz z BARWA SYSTEM Sp. z o.o.
  • WINCH LED 4.0
  • Oprawy liniowe GRUPO MCI Lineal RGBW
  • Zewnętrzne oprawy GRUPO MCI MUNDO MARKER® ROUND
  • Zwieszane oprawy Artemide ARCHITECTUAL Light over Time (LOT) RIFRATTIVO

Dostarczone przez nas animowane i interaktywne lampy umożliwiają tworzenie świetlnych rzeźb. Oświetlenie posiada również funkcję zmiany natężenia i barwy w zależności od wędrówki słońca.

Obiekt posiada Złoty Certyfikat LEED

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie