Hala Stulecia we Wrocławiu Wrocław

Obiekty konferencyjne Wrocław

Hala Stulecia wcześniej zwana Ludową zapiera dech w piersiach nie tylko swoim rozmachem, ale także niezwykłą funkcjonalnością i nowoczesnością ujarzmioną we wnętrzu zabytkowego monumentu, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Mogąca pomieścić jednocześnie blisko 10 tysięcy osób, jest centrum sportowym, kulturowym, rekreacyjnym, w którym organizowane są kongresy, koncerty, zawody sportowe oraz przedstawienia teatralne i operowe.

realizacje-hala-ludowa-s-klimek

Dla naszej firmy uruchomienie systemu oświetlenia wraz z jego sterowaniem w takim obiekcie było ogromnym wzywaniem nie tylko ze względu na rozmiar przedsięwzięcia, ale przede wszystkim na niewielkie wówczas doświadczenie w realizacjach tego typu. W momencie przeprowadzania prac w 1997 r. LTT Sp. z o.o. istniała na rynku zaledwie 5 lat.

System sterowania oparto na konsolecie SPARK oraz dwóch konsoletach Ovation izraelskiej firmy Compulite. Ponadto dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy zestaw stacjonarnych regulatorów napięcia francuskiej firmy RVE, model HDI Cabinet (łącznie 198 obwodów regulowanych o mocy 3 kW i 5 kW).

Park oświetleniowy to produkty włoskiej firmy Teatro, a tworzą go reflektory Acuto PC 2000.

Pomimo niewielkiego doświadczenia stanęliśmy na wysokości zadania, a z kolejnymi pracami wróciliśmy na halę w 2010 r., dostarczając dla centrum kongresowego elementy oświetlenia inteligentnego, a wśród nich ruchome głowy firmy Martin (MAC Krypton 575).

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie