Hala Widowiskowo-Sportowa w Puławach Puławy

Obiekty sportowe Puławy

Zakończona na przełomie 2020 i 2021 roku inwestycja polegała na budowie nowej Hali Widowiskowo-Sportowej w Puławach, której użytkownikiem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Puławach. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu, nawet na skalę europejską, który obok obsługi wydarzeń sportowych, będzie również służyć również eventom oraz koncertom. W ramach realizacji wyposażenia technicznego, zainstalowaliśmy i uruchomiliśmy system mechaniki sceny, oraz system oświetlenia sceny, wraz z nowoczesnym sterowaniem.

 

realizacja-pulawy-hala-widowiskowo-sportowa-fasada

Mechanika sceny

Na mechanikę sceny składały się 4 ruchome mosty oświetleniowe nad płytą boiska pozwalające na rozmieszczanie urządzeń. System oparliśmy o wyciągarki łańcuchowe firmy LITEC wraz z dedykowanym sterownikiem.

Oświetlenie sceny

W ramach oświetlenia sceny dostarczyliśmy głowice ruchome firmy Chauvet Professional – Maverick MK1 Hybrid dla zapewnienia jak najszerszej funkcjonalności, oraz naświetlacze Q-7 firmy SGM i Arena COB4FC firmy Prolights.

System sterowania

W celu sterowania systemem oświetlenia wykonaliśmy system Phantom (produkt własny LTT), pełniący role systemu kontroli oświetlenia podstawowego i oraz integratora pomiędzy oświetleniem podstawowym oraz konsoletą oświetleniową. System wyposażony jest w programowalne pulpity dotykowe, znajdujące się w różnych miejscach obiektu.

Sterowanie oświetleniem efektowym realizuje zestaw ze sterownikiem grandMA3 onPC command wing firmy MA Lighting.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie