Kościół św. Jana Trójmiasto

Inne Trójmiasto

Jeden z najstarszych i najbardziej wartościowych zabytków Gdańska jest nie tylko obiektem sakralnym, ale także miejscem krzewienia kultury. Na scenie usytuowanej naprzeciw głównego ołtarza organizowane są koncerty, spektakle o tematyce sakralnej, a także występy Teatru Muzycznego z Gdyni. Nasza firma miała za zadanie instalację systemu sterowania oświetleniem, który nie kłóciłby się z zabytkowym wnętrzem i nie burzył atmosfery skupienia.

realizacje-kosciol-sw-jana-01

Oczywiście w swojej ofercie mamy i takie rozwiązania. Nasz wybór padł na najnowsze dzieło miniaturyzacji – konsoletę Vector UltraViolet firmy Compulite. Jej niekwestionowanymi zaletami są przede wszystkim: mobilność, niewielkie rozmiary i waga sięgająca zaledwie 9,5 kg. Można ją ustawiać w dowolnym miejscu, a także chować, jeśli nie jest używana. Ponadto odznacza się funkcjonalnością i intuicyjnością użycia. Idealnie sprawdza się przy realizacjach średniej wielkości, zatem w pełnym zakresie spełnia wymogi kościoła.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie