Narodowy Instytut Audiowizualny Warszawa

Inne Warszawa

Chociaż jest to instytucja na wskroś nowoczesna, której głównym zadaniem jest archiwizacja i upowszechnianie osiągnięć polskiego dziedzictwa audiowizualnego, jej twórcy nie zrezygnowali z tradycyjnej formy kultury, jaką niewątpliwie są widowiska teatralne. W tym celu zmodernizowano salę wielofunkcyjną, której oświetlenie i mechanikę sceniczną powierzono LTT Sp. z o.o. jako firmie z bogatym portfolio.

realizacje-nina-06

Jednym z wyzwań, które postawiono przed nami, było dopasowanie urządzeń do wielozadaniowości sali, w której obok spektakli realizowane są koncerty, spotkania oraz pokazy filmowe.

STEROWANIE

Za sterowanie oświetleniem odpowiada sterownik systemu grandMA2 złożony ze zintegrowanego komputera PC oraz MA onPC command wing.

OŚWIETLENIE

Złożyły się na niego między innymi:

  • 6x Robert Juliat Tibo 503
  • 6x Chauvet Legend 412Z
  • 3x Chauvet Rogue R2 Spot
  • 8x Chauvet COLORado 2-Quad Zoom Tour
  • 2x Electron Actor 716
  • 1x Pulsar DataSplitter

MECHANIKA SCENY

Podstawą instalacji było 8 wyciągarek Litec EXE Rise DC 310 kg z osprzętem, łańcuchem 8 m i torbami „M” bag kit oraz kratownice aluminiowe.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie