Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie Nowa Dęba

Ośrodki kultury Nowa Dęba

Powstały w 1995 r. Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie w województwie podkarpackim w swoim statucie ma krzewienie kultury wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a zadanie to realizuje poprzez m.in. pokazy teatralne.

Posiada własną scenę i chociaż wielkością nie przystaje do olbrzymich teatrów, jednak edukacja zaczyna się właśnie na takich deskach. Dlatego osoby nią zarządzające z powagą i zaangażowaniem podeszły do tematu oświetlenia, czyniąc z niej jeden z najlepiej wyposażonych obiektów tego typu w regionie.

realizacje-sok-nowa-deba-znak

LTT Sp. z o.o. przyłożyła do tego rękę w 2011 r., podejmując się instalacji oświetlania i systemu sterującego. W skład pierwszego elementu weszły m.in.:

  • ruchome głowy firmy Martin (modele MAC 250 Entour oraz MAC 301 Wash),
  • reflektory firmy LDR (PC/Fresnel oraz profilowe – modele Nota i Tono)
  • naświetlacze horyzontalne LED ChromaFlood 200 firmy Pulsar.

Natomiast sterowanie oparto na urządzeniach marki Compulite. Inwestorzy zdecydowali się na konsoletę Vector Ultra Violet, którą wyróżnia znaczna miniaturyzacja przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności, elastyczności i szerokiego wachlarza możliwości. Ogromną jej zaletą, docenioną przez tego inwestora, są jej niewielkie rozmiary, waga „piórkowa” wśród tego typu urządzeń (zaledwie 9,5 kg) oraz mobilność. Konsoletę można z łatwością przenieść w dowolne miejsce lub schować. Dostosowana do obsługi widowisk scenicznych o małej i średniej wielkości idealnie spełnia oczekiwania SOK-u. Ponadto do regulowania obwodów użyliśmy dimmerów CompuRack, mogących obsługiwać 24 obwody po 2.5 kW. Zastosowano też urządzenie typu relay.

W ramach dodatkowego wyposażenie zainstalowaliśmy dwa mosty oświetleniowe oraz kurtyny.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie