System grandMA2 w Grupie ATM Warszawa

Firma rentalowa Warszawa

Grupa ATM nabyła system sterowania grandMA2. Pierwsze zakupione elementy systemu to dwie konsolety grandMA2 full size, osiem procesorów MA NPU oraz grandMA2 faderwing.

news-ATM-grandma2-BnG-01

Inwestycja w system grandMA2 umożliwia swobodne spełnienie wymagań sterowania oświetleniem dla najnowszych i największych realizacji zlecanych Grupie ATM.

Pierwsza realizacja ATM w której użyto systemu grandMA2 to druga edycja programu „Bitwa na Głosy” emitowanego na żywo w TVP2. W pełni wykorzystano funkcjonalność multi-user, dzięki czemu konsolety mogły działać jako niekolidujące stanowiska do równoległego programowania oświetlenia i projekcji wideo w jednym spektaklu. Użycie dwóch konsolet dawało także dodatkową asekurację przez automatyczne działanie jako backup.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie