Teatr Kamienica Warszawa

Teatry i opery Warszawa

Jest to prywatne przedsięwzięcie dwójki znanych aktorów: Emiliana Kamińskiego oraz jego żony Justyny Sieńczyłło.

Mieszczący się niemal w samym Centrum Warszawy jest miejscem szczególnym, w którym zacierają się granice między widownią, a artystami. Takie było bowiem założenie twórców tego „teatru towarzyskiego”, w którym po spektaklu aktorzy spotykają się z odbiorcami w kawiarence.

realizacje-kamienica-08

Inauguracja miała miejsce w 2009 r., a firma LTT Sp. z o.o. nawiązała współpracę z właścicielami jeszcze w tym samym roku. Zlecone prace wykonane na przełomie 2009 i 2010 r. miały na celu dostarczenie i instalację parku oświetleniowego oraz systemu sterującego do wszystkich trzech sal teatralnych.

Pierwszy z tych elementów jest mieszaniną lamp konwencjonalnych i inteligentnych, co zapewnia doskonałe oświetlenie stosunkowo niewielkich pomieszczeń. Wśród zainstalowanych reflektorów znalazły się m.in. ruchome głowy firmy Martin – MAC 301. Sterowanie oparto na regulatorach oraz na konsolecie Dlite, która jest doceniana przez operatorów scen teatralnych przy realizacjach średnich widowisk. Ten produkt uznanej izraelskiej firmy Compulite łączy w sobie niewielkie gabaryty z funkcjonalnością, która pozwala operatorom na sterowanie światłem konwencjonalnym i zautomatyzowanym. Jego dodatkową zaletą jest intuicyjność obsługi.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie