Teatr Lalki i Aktora Opole

Teatry i opery Opole

Najlepsza scena lalki w Polsce z historią sięgającą 1937 roku. Początkowo był częścią Teatru Dramatycznego, jednak zyskał odrębność w 1993 r. Natomiast w 2008 r. zainwestował w stworzenie nowego budynku ze sceną kameralną. Jej oświetlenie powierzono naszej firmie.

Zobacz otrzymane przez nas referencje:

realizacje-tla-opole-06

LTT oparła sterownie na produktach izraelskiego producenta Compulite, wyróżniających się na rynku funkcjonalnością, różnorodnością rozwiązań i wszechstronnością zastosowań. Zainstalowano dwie konsolety Vector Blue przystosowane do średniej wielkości przedstawień. Ponadto dostarczono 96 dimmerów tej samej firmy.

Park oświetleniowy jest połączeniem produktów kilku marek tak, aby maksymalnie wykorzystać ich możliwości oraz zoptymalizować cały system. Zainstalowaliśmy zatem urządzenia firm Martin, Pulsar, Selecon, Compulite, Christie i Coolux. Wykorzystano między innymi ruchome głowy Martin MAC 700, reflektory Pulsar ChromaFlood 200, projektor Christie DW6K i media serwer Coolux.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie