Teatr Lalkowy Baj Warszawa

Teatry i opery Warszawa

Jest to najstarszy teatr lalki w Polsce. Zlokalizowany na warszawskiej Pradze już od 1928 roku realizuje przedstawienia dla najmłodszej i jednocześnie najbardziej wymagającej widowni.

realizacje-baj-warszawa-11

W 2011 r. dyrekcja zdecydowała się na prace zmierzające do unowocześnienia i optymalizacji systemu sterowania oświetleniem. Na wykonawcę wybrano LTT Sp. z o.o., jako firmę posiadającą bogate doświadczenie we współpracy z instytucjami kulturalnymi.

SYSTEM STEROWANIA OŚWIETLENIEM

To kolejna scena, na której królują produkty firmy Compulite. Sercem systemu jest konsoleta Vector Violet, która jest dziełem miniaturyzacji podzespołów. Dzięki niewielkim gabarytom i zachowanej funkcjonalności stanowi idealne rozwiązanie do małych i średnich scen. Poza nią zainstalowano m.in.:

  • 72 obwody regulowane
  • 6 obwodów nieregulowanych.
  • 6 dimmerów dwunastokanałowych regulatorów CompuPack o mocy do 2.5 KW na kanał w obwodach regulowanych;
  • urządzenie CompuPack, do którego podłączono obwody nieregulowane z sześcioma kanałami po 5 KW.

Całość jest przygotowana do wdrożenia protokołu sterowania Ethernet.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie