Teatr Narodowy w Warszawie Warszawa

Teatry i opery Warszawa

Obawa i entuzjazm – tak w skrócie możemy określić nasze uczucia przed realizacją prac w Teatrze Narodowym. Czego się baliśmy? Oczywiście, czy podołamy. Było to nasze pierwsze tak duże zadanie. A entuzjazm – dla zespołu młodego, jakim wówczas byliśmy (firma na rynku istniała zaledwie 4 lata), takie wyzwanie stanowiło przysłowiową „wodę na młyn” naszej wiary w siebie, zapału i chęci osiągnięcia tego, co początkowo wydawało się niemożliwe.

realizacje-teatr-narodowy-widownia

Oczywiście udało się i w 1996 r. dostarczyliśmy i zamontowaliśmy w odbudowanym po pożarze Teatrze Narodowym całościowy system sterowania oświetleniem technologicznym sceny głównej oraz kameralnej. Opierał się on na konsolecie Compulite Ovation 4D, dla której zainstalowaliśmy tablicę obwodów regulowanych i nieregulowanych. Użyto regulatorów mocy firmy RVE France (340 obwodów).

Sprawna realizacja otworzyła nam drogę do dalszej współpracy z największym i najstarszym teatrem w Polsce. Od 1996 roku dostarczyliśmy między innymi oświetlenie inteligentne firmy Martin (ruchome głowy MAC 2000) oraz naświetlacze Pulsar Chroma Baten 3000.

Niewątpliwie był to przełom dla LTT Sp. z o.o., który otworzył drogę do innych prestiżowych instytucji kulturalnych w Polsce. Ale nie tylko dlatego. Dzięki tej realizacji przekonaliśmy się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie