Teatr Polski w Warszawie Warszawa

Teatry i opery Warszawa

Założony w 1913 roku Teatr Polski od początku był niespotykanym przedsięwzięciem teatralnym. Scena wyróżniała się w ówczesnej Polsce skalą i repertuarem, a także tym, że była prywatnym przedsięwzięciem jednego człowieka – Arnolda Szyfmana, a mimo to z powodzeniem konkurowała z teatrami państwowymi. Dzięki bohaterskiej postawie pracowników Teatr przetrwał wojnę i w ciągu swojego istnienia dał już blisko 800 premier.

tpolski-fasada

LTT kilkakrotnie dostarczało dla Teatru Polskiego sprzęt oświetleniowy i systemy sterowania oświetleniem.

Scena Główna Teatru została m.in. wyposażona w:

  • instalację CompuDim 2000
  • konsolety Compulite Ovation 4D
  • system sterowania Coolux
  • projektor multimedialny Christie
  • maszynę do śniegu Universal Effect
  • różne rodzaje reflektorów Selecon Pacific.

W 2008 roku LTT wyposażył także w kompletne oświetlenie i system sterowania Scenę Kameralną Teatru. System sterowania oparto na konsoletach Compulite Vector Red i Vector Blue i regulatorach Compulite. Dostarczono także reflektory firmy Selecon oraz naświetlacze Pulsar ChromaFlood 200, a także oświetlenie inteligentne – ruchome głowy MAC 700 Wash oraz Profile firmy Martin.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie