Teatr Roma Warszawa

Teatry i opery Warszawa

Teatr Roma, znany ze swojego lekkiego, muzycznego repertuaru, nawiązał z nami współpracę już w 2000 roku. Od tamtej pory bierzemy czynny udział w wielu modernizacjach oraz nowych przedsięwzięciach. Modyfikujemy i unowocześniamy. Szkolimy i wdrażamy. Wszystko po to, aby zapewnić optymalizację rozwiązań, a audytorium niezapomniane wrażenia.

realizacje-roma-scena-i-widownia

Częściowo wyposażaliśmy główną salę widowiskową mieszczącą ok. 1000 osób oraz uczestniczyliśmy w tworzeniu Sceny Novej przeznaczonej na kameralne widowiska.

OŚWIETLENIE I SYSTEM STEROWANIA

Wiele lat współpracy zaowocowało powstaniem zróżnicowanego systemu opartego o produkty wielu firm, które łącznie tworzą funkcjonalną całość. Początkowo jego podstawą były konsolety Compulite Micron, które następnie zamieniono na Vector Blue oraz Vector Orange tego samego producenta. Ich zastosowanie wprowadza nieograniczone możliwości rozbudowy.

Natomiast w kolejnych latach wymieniliśmy regulatory napięcia na nowoczesne, sterowane w systemie Ethernet/DMX – Compulite CompuDim 2000. Dzięki komunikacji internetowej możliwe jest monitorowanie ich stanu z kabiny operatorów światła.

LTT dostarczyło też liczne reflektory zarówno klasyczne, jak i inteligentne, a wśród nich m.in. Selecon Pacific 23-50° i 14-35°. Teatr posiada także naświetlacze asymetryczne Selecon Lui CYC Ground, zmieniacze filtrów Compulite Whisper i zmieniacz ze ściemniaczem Sunset. Park oświetlenia inteligentnego wyposażono m.in. w ruchome głowy firmy Martin (modele MAC 2000 i MAC 2000 Performance).

LASER

Uzupełnieniem tej różnorodności jest laser diodowy Martin RGB, który w niewielkich rozmiarach kryje dużą jasność świecenia i umożliwia uzyskanie dowolnego koloru wiązki. Sterowanie w systemie DMX i ILDA pozwala na pełną synchronizację z show świetlnym. Wraz z laserem dostarczyliśmy także oprogramowanie do odtwarzania i edycji animacji.

WYTWORNICE DYMU

Przysłowiową „wisienką na torcie” są 4 wytwornice ciężkiego dymu Graciator, które teatr wykorzystał do spektakli „Upiór w Operze” i „Nędznicy”. Urządzenia te, dzięki elementowi schładzającemu dym, tworzą efekt mgły pełzającej przy podłodze, co pozwala na zabawę nastrojem poprzez tworzenie zarówno atmosfery grozy, jak i magii czy romantyzmu.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie