Christie Pandoras Box

Pandoras Box jest wiodącym rozwiązaniem dla interaktywnych multimediów generowanych w czasie rzeczywistym. To ujednolicony, modułowy system, który nie ogranicza pomysłowości użytkownika. Został stworzony przez firmę Coolux, która od roku 2015 jest częścią Christie Digital.

Od samego początku uznano, że Pandoras Box nie będzie ograniczać swobody twórczej możliwościami techniki. Postawiono na koncepcję systemu, który kompozycje i multimedia może generować w pełnym środowisku 3D, w czasie rzeczywistym, dla każdego rodzaju zastosowania. Olbrzymie możliwości kompozycji, przetwarzania i efektów animowanych w czasie rzeczywistym, są połączone z niemal nieograniczonymi możliwościami synchronizacji projekcji i łączenia obrazów.

Pandoras Box bez problemu obsługuje projekcję 3D. Nie ogranicza się to tylko do samego odtwarzania gotowych materiałów, ale w pełni interaktywną generację w czasie rzeczywistym.  Pandoras Box, dzięki współpracy z Sonic Emotion i obsłudze AISO, do dyspozycji mamy wielokanałowy, przestrzenny dźwięk 3D.  Dostępne są niemal nieograniczone możliwości interakcji ze światem zewnętrznym, zaczynając od własnych systemów śledzenia ruchu i pozycji, przez współpracę z innymi czujnikami i sygnałami, aż do własnych, dowolnie tworzonych scenariuszy i reakcji warunkowych.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie