Galeria Północna, Warszawa

Galeria

Zobacz także

LITEC

Firma LITEC Italia S.p.a. jest znanym włoskim producentem konstrukcji aluminiowych oraz wyciągarek elektrycznych. Produkty firmy wyróżnia dbałość o szczegóły często pomijane przez innych producentów.

Rodzaj realizacji:

Miejsce realizacji:

Nasza firma wykonała kompleksowe oświetlenie dekoracyjne budynku handlowo-usługowo-rozrywkowego - Galeria Północna, przy ul. Światowida w Warszawie.

W ramach realizacji projektu przygotowanego przez APA Wojciechowski Sp. z o.o., oraz Tzur Architects, zapewnialiśmy dostawę oraz kompleksową instalację oświetlenia i towarzyszących mu systemów. Podczas realizacji współpracowaliśmy między innymi z firmami Lighting Design Collective, Kinetic Lights, GRUPO MCI i Artemide.

Na potrzeby projektu dostarczyliśmy i instalowaliśmy między innymi:

  • Kinetic Lights Sphere z Winch LED ze specjalnie zaprojektowaną na potrzeby projektu ruchomą obudową, skonstruowaną przy współpracy z włoską firmą LITEC i BARWA SYSTEM Sp. z o.o.
  • Kinetic Lights Sphere z DRIVER LED (STATIC)
  • MCI wall grazer - oprawy liniowe RGBW, z rastrem typu „honeycomb” zrobionym specjalnie na potrzeby tego projektu
  • Zewnętrzne oprawy MCI LED RGBW (Mundo Marker Round)
  • Zwieszane oprawy Artemide RGBW (LOT RGBW Lens – AP)

Dostarczone przez nas animowane i interaktywne lampy umożliwiają tworzenie świetlnych rzeźb. Oświetlenie posiada również funkcję zmiany natężenia i barwy w zależności od wędrówki słońca.

Obiekt posiada precertyfikat LEED Gold, oraz jest w trakcie ubiega się o Złoty Certyfikat LEED