LTT dystrybutorem SGM

Firma LTT włącza do swojej oferty produkty jednego z najbardziej obiecujących producentów urządzeń LED na rynku.

Dlaczego SGM?

Oświetlenie to dziedzina, która podlega ciągłym zmianom, ze względu na dynamiczny rozwój technologii i potrzeby Klientów. Najbliższa przyszłość należy niewątpliwie do urządzeń LED – źródeł niezawodnych, wydajnych, zapewniających efektywne mieszanie barw; dlatego LTT poszukiwało partnera, który ma najbardziej innowacyjne rozwiązania w tej technologii. Według naszej opinii taką firmą jest SGM S/A.

LTT promuje na polskim rynku nie tylko uznanych liderów, ale także mniej znane firmy, które mają dużą szansę osiągnąć pozycję lidera. Tak było z firmami Martin w 1997 roku, LDR w 1998 roku i Coolux w 2005 roku. SGM jest ambitną firmą ze śmiało i precyzyjnie nakreśloną wizją. Za swój strategiczny cel obrała zdominowanie rynku oświetlenia rozrywkowego i architektonicznego za pomocą najlepszych na świecie urządzeń w technologii LED.

To odważne wyzwanie SGM zawdzięcza osobie Petera Johansena, jej współwłaściciela, CEO i szefa R&D. Peter Johansen, przedsiębiorca-wizjoner, już w latach 80. zrewolucjonizował rynek, tworząc pierwszą nowoczesną maszynę do wytwarzania dymu (jak mówi anegdota, prototyp wykonał z ekspresu do kawy swojej żony). Konstrukcja Johansena stała się motorem sukcesu pierwszej założonej przez niego firmy sprzętowej: Martin Professional.

Odkąd Johansen stał się współwłaścicielem SGM i w 2012 roku przeniósł siedzibę firmy do Danii, konsekwentnie dąży do osiągnięcia pozycji lidera. Nowe portfolio SGM cechuje innowacyjność, świetny design i wysoka jakość wykonania. W ofercie znajduje się cała seria urządzeń o klasie wodoodporności IP 65, w tym pierwsza na świecie głowa ruchoma mogąca pracować w tym reżymie: G-Spot. Równie interesująco przedstawiają się plany produktowe SGM na przyszłość.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie