Współpraca Robert Juliat i LumenRadio

LumenRadio ogłasza że ich moduły do bezprzewodowej komunikacji DMX/RDM w wersjach OEM są teraz dostępne dla określonych modeli reflektorów Tibo firmy Robert Juliat. Dodanie modułów OEM da znacznie lepszą elastyczność i funkcjonalność użytkownikom sprzętu Robert Juliat. Wybrane reflektory Tibo będą dostępne w bieżącej sprzedaży już z fabrycznie zintegrowanymi modułami CRMX OEM RDM.

„Pracowaliśmy z Robert Juliat nad integracją technologii bezprzewodowej już od dłuższego czasu, i oczywiście jesteśmy zadowoleni z oficjalnego ogłoszenia współpracy”, mówi Jessica Björk, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w LumenRadio.

Seria Tibo jest najnowszym dodatkiem do imponującego portfolio produktowego w Robert Juliat. Jest dostępna jako kompaktowe, wydajne reflektory typu Fresnel, oraz jako wszechstronne reflektory profilowe, dostępne z różnymi wersjami źródeł światła: LED, halogenowe oraz wyładowcze. Reflektory profilowe korzystają również z unikalnego rozwiązania konstrukcyjnego, które integruje dwa różne zakresy regulacji zoom w jednym urządzeniu, od 15°/35° do 30°/45°.

Claus Spreyer, Kierownik Sprzedaży w Robert Juliat, podsumowuje: „Swoboda wyboru rozwiązania bezprzewodowego jest ważna dla naszych klientów. Wraz z dodaniem bezprzewodowych modułów OEM firmy LumenRadio, nasi klienci mogą skorzystać z niezawodnego rozwiązania bezprzewodowego. Jesteśmy podekscytowani perspektywą oferowania nowych, bezprzewodowych alternatyw do rozszerzenia użyteczności naszej rodziny Tibo”.

Żródło: www.lumenradio.com

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie