LTT na SHOWTECH 2011

W dniach 7-9 czerwca firma LTT wzięła udział w międzynarodowych targach SHOWTECH 2011 w Berlinie. Jest to jedna z najważniejszych imprez związanych ze specjalistyczną technologią sceniczną i rozrywkową, odbywa się ona co 2 lata od 1984 roku. Tegoroczna edycja przyciągnęła wielu gości – także z Polski.

W tym roku na targach odbywających się w halach Messe Berlin można było oglądać stoiska ponad 330 wystawców – producentów sprzętu, wykonawców technologii scenicznych, organizatorów eventów – z ponad 25 krajów świata.

LTT wystawiało się wspólnie z partnerami z Polskiej Grupy Technologii Scenicznych (PGTS) – firmami M.Ostrowski (nagłośnienie i systemy komunikacji) oraz Promont (mechanika scen teatralnych). Zaprezentowane zostały wspólne osiągnięcia i bieżące projekty firm, takie jak Opera Krakowska, Opera Podlaska i Narodowe Forum Muzyki. Firma LTT uczestniczy we wszystkich wymienionych realizacjach jako lider konsorcjów.

Członkowie PGTS po raz pierwszy współpracowali ze sobą w latach 2002-2006 przy wyposażaniu Opery Wrocławskiej, a pozytywne doświadczenia z tego projektu zaowocowały dalszą współpracą. W 2008 roku została ukończona realizacja kompletnej technologii scenicznej w Operze Krakowskiej; obecnie PGTS pracuje nad wdrożeniem technologii scenicznych w dwóch prestiżowych obiektach: Operze Podlaskiej w Białymstoku oraz w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Dzięki unikalnej na polskim rynku ofercie obejmującej całościowe podejście do realizacji technologii sceny, firma LTT i jej partnerzy pracują przy większości dużych projektów.

Stoisko LTT cieszyło się dużym zainteresowaniem Gości – mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma ważnymi przedstawicielami branży teatralnej, producentami sprzętu, wykonawcami technik scenicznych i potencjalnymi partnerami biznesowymi z wielu krajów, a także przedstawicielami branżowych magazynów i portali.

Wszystkim Gościom dziękujemy serdecznie za przybycie!

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie