LTT na Targach Światło 2015

25-27 marca firma LTT brała udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2015!

Odwiedzający mieli okazję zobaczyć w działaniu:

  • wodoodporne urządzenia oświetleniowe (SGM)
  • wielkoformatowy mapping wideo (Coolux)

.. i wiele innych

Z targów wróciliśmy z nagrodą zdobytą za III miejsce w kategorii: najlepsze stoisko Targów!

Ogromnie dziękujemy tym, którzy zjawili się na naszym stoisku! Dziękujemy też wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach. Oklaski dla zespołu technicznego LTT, bez którego nie udałoby się zrealizować projekcji! Podziękowania należą się także artyście Seikon, który odpowiada za oprawę graficzną mappingu, wyświetlanego przez nas za pośrednictwem urządzeń Coolux.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które udało nam się zrobić w trakcie imprezy.

W razie pytań lub zainteresowania produktami, które prezentowaliśmy na Targach Światło, zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie