Otwarcie Galerii Północnej w Warszawie

Kaskada barw i gra świateł – tak w skrócie moglibyśmy określić to, co nasza firma stworzyła w Galerii Północnej w Warszawie, wykonując kompleksowe oświetlenie dekoracyjne. Nowe centrum handlowe uroczyście otworzyło swoje drzwi 14 września.

Wykonanie tak złożonych prac stanowiło interesujące wyzwanie przede wszystkim dla naszego Serwisu, który bezpośrednio zajął się realizacją projektu. Do naszej firmy należało nie tylko dopasowanie oświetlenia, ale także towarzyszących mu systemów. Zdecydowaliśmy się na instalację wyrobów wiodących, międzynarodowych firm (takich jak Lighting Design Collective, Kinetic Lights, Grupo MCI i Artemide), gwarantując tym samym wysoką jakość wykonania.

Końcowym efektem jest nie tylko praktyczne oświetlenie przestrzeni. To także przedsięwzięcie artystyczne dzięki różnorodności barw oraz wyjątkowym elementom, jakim są rzeźby świetlne. Więcej o realizacji można przeczytać tutaj.

Nasza firma, chociaż specjalizująca się w rozwiązaniach scenicznych, coraz częściej podejmuje się inspirujących wyzwań, wśród których są centra handlowe. Pierwszy takich projekt zrealizowaliśmy już w 1999 roku. Była to instalacja oświetlenia zewnętrznego w warszawskiej galerii Klif. Później przyszedł czas na projekt dla Galerii Mokotów. Teraz – po trzeciej takiej realizacji – gotowi jesteśmy na kolejne wyzwania.

Wszystkie treści zawarte na stronie są własnością LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli. Publikowanie całości lub części treści, powielanie i rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie ich w całości lub części bez zgody LTT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanowić będzie naruszenie majątkowych praw autorskich i będzie ścigane na drodze postępowania karnego oraz stanie się przedmiotem stosownych roszczeń na drodze postępowania cywilnego.

Producenci

Serie

Kategorie